Ciepłe czapki na jesień i zimę 2019

Ciepłe czapki na jesień i zimę 2019
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Jedne trendy przemijają, by inne mogły powrócić. Tak naprawdę w modzie wymyślono już niemalże wszystko, dlatego projektanci czerpią garściami ze starych kolekcji i tylko lekko je odświeżają, by unowocześnić ich wizerunek. Modne czapki na jesień i zimę 2019 niektórym mogą się więc kojarzyć z dodatkami, które były noszone jeszcze kilka lat temu. Jakie modele nakrycia głowy będą więc teraz uchodzić za najbardziej stylowe? Wśród propozycji projektantów pojawiły się ciekawe dodatki zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Każdy na pewno zdoła dopasować je do swojego indywidualnego stylu.

Każda czapka musi spełniać jedną podstawową funkcję. Powinna chronić głowę przed zimnem, zabezpieczając organizm przed nadmierną utratą ciepła, która w okresie jesiennym i zimowym często kończy się przeziębieniem, grypą lub anginą. Warto na pewno mieć w szafie przynajmniej kilka różnych nakryć głowy. Wspaniale ocieplą one każdego podczas zimnych dni, chroniąc także przed silnym wiatrem, opadami śniegu czy deszczem. Ten rodzaj dodatku nie ma być jednak wyłącznie praktyczny. Mimo iż jego podstawową funkcją jest gwarantowanie ochrony przed zimnem, oprócz tego powinien jak najlepiej wyglądać, by z powodzeniem komponować się z najróżniejszymi jesiennymi i zimowymi stylizacjami. Czapka potrafi wspaniale ożywić każdy ponury strój. Ta część garderoby występuje w najróżniejszych kolorach – począwszy od klasycznej czerni, kończąc na odblaskowej żółci lub krwistej czerwieni. Projektanci nie boją się proponować ludziom odważnych rozwiązań i tym razem postąpili podobnie. Na wybiegach pojawiły się naprawdę niesamowite modne czapki, które rozkochają w sobie każdego, kto przepada za oryginalnymi i niestandardowymi wyrobami.

W tym sezonie część producentów postanowiła zadowolić miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu. Do mody powracają bowiem czapki typowo sportowe – obcisłe, przylegające mocno do skóry głowy i nieutrudniające uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Zdecydowanie są one niesamowicie wygodne. Były noszone już w latach dziewięćdziesiątych, a teraz nadszedł czas na ich powrót. Są dość krótkie, także pasują każdemu. Mogą być od dołu wywinięte na drugą stronę lub całkowicie gładkie. Występują we wszystkich możliwych kolorach, jednak za najmodniejsze uznaje się te, które widać już z daleka. Neonowe kolory fantastycznie skontrastują się z czarnym długim płaszczem lub szarą kurtką. Efektownie ożywią strój i wprawią człowieka w doskonały nastrój. Są stylowe, ale jednak dość oryginalne, także osoby, które wolą pozostać wierne klasycznym rozwiązaniom, zawsze mogą pokusić się o mały kompromis i zakupić czapkę w kolorze czarnym lub szarym, ale z dodatkowym nadrukiem bądź logo.

Wystarczy przejść się do dowolnego butiku z modnymi dodatkami, by zauważyć, że to właśnie zwykłe kolorowe czapki będą uchodzić za najmodniejsze okrycia głowy w tym roku. Od czasu do czasu można je jednak czymś zastąpić. Stylowe staną się również kapelusze w stylu hippy – z dużym rondo i przewiązanym wokół niego sznureczkiem. Z powodzeniem mogą one zastąpić modne czapki.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*