Kompleksowe leczenie niepłodności i diagnostyki prenatalnej

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Nowoczesna medycyna daje ogromne możliwości. Jeszcze nie tak dawno osoby bezowocnie starające się o dziecko nie miały zbyt wielu perspektyw. Dziś można szybko ustalić przyczynę niepłodności i efektywnie pomagać parom starającym się o dziecko. Tym bardziej, że koszty leczenia niepłodności nie są już tak wysokie, jak kiedyś. Coraz więcej par stać na wykonanie kompleksowych badań, które pozwalają wskazać przyczynę ich problemów. Nie trzeba jednak od razu wykonywać specjalistycznej diagnostyki. Na początek wystarczy zbadać męskie nasienie. Badanie takie na co dzień wykonuje nasza klinika.

Test płodności na każdą kieszeń

Ceny testu płodności są niezwykle przystępne, dlatego nasi pacjenci chętnie decydują się na ten rodzaj badania. Pozwala ono błyskawicznie ocenić czy nasienie jest pełnowartościowe. Jeśli ze strony mężczyzny jest wszystko w porządku, należy poszerzyć diagnostykę. Ceny testu płodności mężczyzny są bowiem przydatne, ale często niewystarczające. Zwykle potrzebna jest dalsza, bardziej skomplikowana diagnostyka, co niestety znacząco wpływa na końcowe koszty leczenia niepłodności. Nie warto jednak oszczędzać, ponieważ leczenie to daje bardzo dobre rezultaty w postaci ciąży.

Ciąża i co dalej

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu kobiety, zwłaszcza jeśli były problemy z poczęciem. I choć jest ona szczęśliwa, to zaczyna zastanawiać się czy na pewno dziecko rośnie i rozwija się prawidłowo. W naszej klinice wykonujemy kompleksową diagnostykę prenatalną, dlatego każda ciężarna może z niej skorzystać, tym bardziej, że oferujemy wyjątkowo przystępne ceny Badania prenatalne wykonywane w naszej placówce są w pełni bezpieczne i pozwalają szczegółowo monitorować przebieg ciąży i śledzić każdy etap rozwoju płodu.

Wady genetyczne i rozwojowe płodu

Zadaniem badań prenatalnych jest nie tylko śledzenie prawidłowości rozwoju płodu, ale także rozpoznanie ewentualnych jego wad. Jeśli w trakcie wykonywania nieinwazyjnej diagnostyki okaże się, że są jakiekolwiek nieprawidłowości, lekarz może skierować ciężarną na dalszą diagnostykę. Na tego rodzaju badania kieruje się wyłącznie w uzasadnionych przypadkach. Tym bardziej, że cechują się one znacznie większym ryzykiem powikłań, jak również mają dość wysokie ceny Badania prenatalne inwazyjne wykonuje się zwykle u kobiet po 35 roku życia, a także w sytuacji, kiedy kobieta wcześniej urodziła już dziecko z wadą genetyczną i istnieje ryzyko urodzenia kolejnego dziecka obciążonego wadami.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z http://www.gyncentrum.pl/koszty-leczenia

Kompleksowe leczenie niepłodności i diagnostyki prenatalnej written by Redakacja Ortopedycznie.plśrednia ocen5/5 - 1oceny użytkowników

Leave a comment

Your email address will not be published.


*