Piękno na miarę XXI wieku

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Dzisiaj każdy z nas chce być naprawdę piękny. I choć w Internecie i w książkach oraz w różnych innych miejscach możemy znaleźć naprawdę wiele przeróżnych diet programów treningowych itd. to jednak rzadko kiedy udaje nam się zdobyć wymarzoną sylwetkę. Co wówczas należy zrobić?

Medycyna estetyczna w służbie piękna

W takich sytuacjach warto zorientować się, co ma nam do zaoferowania medycyna estetyczna. Wielu z nas niestety kojarzy się ona dość negatywnie – w pamięci mamy przeróżne dokumenty o strasznych okaleczeniach spowodowanych nadmiarem operacji plastycznych. Jednak warto wiedzieć, że rozsądnie stosowane zabiegi medycyny estetycznej mogą nam przynieść naprawdę wiele korzyści.

Szczególnie godnym polecenia jest tutaj zabieg polomar slimlipo 3d. Jest to zabieg będący w zasadzie liposukcją laserową. Na czym on polega? Otóż można powiedzieć, że zabieg polomar slimlipo 3d to nieinwazyjne modelowanie sylwetki.

Podstawowe wiadomości o zabiegu polomar slimlipo 3d

Na czym polega ów zabieg polomar slimlipo 3d? Chirurg robi drobne nacięcie w miejscu, z którego chcemy pozbyć się dodatkowych komórek tłuszczowych. Następnie przez owo nacięcie wprowadzany jest laser, którego energia świetlna zmienia się na cieplną i rozpuszcza nadmierne komórki tłuszczowe. Później tłuszcz jest odsysany i na koniec stosuje się dodatkowy laser ujędrniający tkanki.

Trzeba jednak zdecydowanie podkreślić, że modelowanie sylwetki tą metodą, nie u każdego jest możliwe. Efekty slim lipo 3d zauważą tylko osoby z lekką nadwagą albo z prawidłową wagą, które nie mogą pozbyć się nieestetycznych „oponek” w różnych miejscach. Modelowanie sylwetki tą metodą to w żadnym wypadku nie służy leczeniu otyłości.

Efekty slim lipo 3d – kiedy i jak?

Co zatem trzeba uczynić, aby wykonać u siebie zabieg polomar slimlipo 3d ? Przede wszystkim na początek konieczna jest konsultacja chirurga plastyka. Oceni on czy istnieją u nas rzeczywiste wskazania do wykonania danego zabiegu i jakich efektów slim lipo 3d możemy się spodziewać. Ważne jest, że efekty slim lipo 3d widać praktycznie od razu.

Wymagany jest jedynie jeden dzień pobytu w klinice, zaś sam zabieg trwa maksymalnie godzinę. Później już możemy cieszyć się naprawdę ładną i ciekawi wymodelowaną sylwetką. Warto zatem rozważyć to, co nam oferuje dzisiejsza chirurgia plastyczna oraz medycyna estetyczna. Modelowanie sylwetki przy zastosowaniu zabiegu polomar slimlipo 3d może okazać się szansą dla bardzo wielu osób, które do tej pory nie umiały poradzić sobie z nadmiarem tłuszczu w niektórych miejscach,

Więcej dowiesz się na stronie Lipoline – Zabiegi laserowe

Piękno na miarę XXI wieku written by Redakacja Ortopedycznie.plśrednia ocen5/5 - 1oceny użytkowników

Leave a comment

Your email address will not be published.


*