Botox – co to jest?

botox
[Głosów:1    Średnia:5/5]

Botox kojarzy nam się z kobietami z napuchniętymi twarzami, które nie są w stanie wyrazić żadnych emocji. Jest to bardzo poważny błąd, gdyż botox, czyli jad kiełbasiany, wcale nie musi tak wyglądać, wystarczy znać umiar i wybrać się do profesjonalisty, który przeprowadzi zabieg.

Usuwanie i wypełnianie zmarszczek botoxem to zabieg coraz bardziej popularny w Polsce. Nie ma się co dziwić, gdyż każdy z nas chce zachować młody wygląd na dłużej. Tak właśnie pomyślałam, gdy zastanawiałam się nad prezentem dla mojej mamy, z okazji jej pięćdziesiątych urodzin. Moja znajoma podsunęła mi pomysł z botoxem i poleciła mi stronę felknerestetyczna.pl. Z początku nie byłam do tego przekonana, ale po przejrzeniu pozytywnych ocen innych klientów zmieniłam zdanie. Przekonał mnie również szeroki wybór usług tej firmy. Szybko odnalazłam numer, aby telefonicznie uzyskać więcej informacji o botoxie. Odebrała bardzo miła i kompetentna pani, która dokładnie wyjaśniła mi na czym polega zabieg usuwania i wypełniania zmarszczek botoxem oraz pomogła mi wybrać ten najbardziej odpowiedni dla mojej mamy. Umówiłam więc moją mamę na wizytę w dniu jej urodzin. Mama była przekonana, że idziemy na obiad do restauracji. Jakież było jej zdziwienie, gdy stanęłyśmy pod drzwiami firmy felknerestetyczna.pl! Na początku mama przeraziła się, ale pracująca tam osoba rzetelnie wytłumaczyła jej, że nie ma się czego obawiać i nadal będzie mogła bez problemu wyrażać emocje. Mama w końcu zgodziła się.

Zabieg przebiegł bardzo sprawnie i w miłej atmosferze, bez żadnych komplikacji. A efekty były powalające i widoczne od razu! Twarz mojej mamy wygładziła się i wyglądała bardzo naturalnie, z pewnością nie jak napuchnięte panie, które pokazywane są w telewizji. Mama nie mogła napatrzeć się na swoje odbicie w lustrze, zabieg odjął jej dziesięć lat! Następnego dnia zadzwoniła do mnie i powiedziała, że w pracy otrzymała od współpracowników wiele komplementów. Także jeśli botox w Lublinie to tylko felknerestetyczna.pl!

Botox – co to jest? written by Redakacja Ortopedycznie.plśrednia ocen5/5 - 1oceny użytkowników

Leave a comment

Your email address will not be published.


*