Klinika medycyny estetycznej Neo Beauty w Łodzi

Klinika medycyny estetycznej Neo Beauty w Łodzi
[Głosów:1    Średnia:5/5]

Medycyna estetyczna jest działem estetologii medycznej. Jest to nauka zajmująca się badaniem, pielęgnowaniem, kreowaniem, a także przywracaniem atrakcyjności fizycznej. Głównym celem medycyny estetycznej jest poprawa zdrowia, którą można zapewnić przy pomocy różnorodnych zabiegów. W odróżnieniu od kosmetyki, w estetologii wykorzystuje się środki medyczne, a zabiegi wykonywane są wyłącznie przez doświadczonych lekarzy, w warunkach ambulatoryjnych w gabinetach. Warto zapoznać się z ciekawą ofertą, jaką przygotowała Łódź klinika medycyny estetycznej – neobeauty.pl.

Medycyna estetyczna w Łodzi

Medycyna estetyczna opiera swoje metody na działaniu leków, a także zabiegów o charakterze nieinwazyjnym, poprawiających wygląd i opóźniających naturalny proces starzenia się skóry. Zabiegi te przeprowadzane są za pomocą najnowocześniejszych technologii i preparatów.

Zabiegi odbudowy objętości i odmładzania dłoni

Skóra dłoni ze względu na odmienną budowę anatomiczną jest bardziej podatna na czynniki uszkadzające niż na przykład skóra twarzy, przez co wolniej się regeneruje, a także jest bardziej eksponowana na działanie czynników uszkadzających. Spośród zabiegów służących odmłodzeniu i odbudowie dłoni w ofercie znaleźć można mezoterapię igłową na bazie koktajli witaminowych, aminokwasów i antyoksydantów, a także peelingi chemiczne oraz odbudowę objętości tkanki podskórnej. W zależności od potrzeb pacjenta lekarz odpowiednio dobierze rodzaj zabiegu.

Do kogo skierowana jest oferta medycyny estetycznej?

Tu pojawia się wiele mitów, a jeden z nich dotyczy wieku, w jakim powinno się wykonywać takie zabiegi. Wiele osób myśli, że takie zabiegi dotyczą jedynie osób starszych. Niekoniecznie, gdyż gabinet medycyny estetycznej Łódź oferuje szerokie spektrum zabiegów niezależnie od wieku. Zabiegi te nie tylko wygładzają zmarszczki, ale także nawilżają i ujędrniają skórę. Można także liczyć na usunięcie niechcianych niedoskonałości. Równie ważne jest to, że z oferowanych tu zabiegów mogą skorzystać również panowie, którzy coraz chętniej decydują się na to, by zadbać o stan swojej skóry.

Medycyna estetyczna – jakie obejmuje zabiegi?

Lekarze pracujący w gabinecie medycyny estetycznej Neo Beauty dysponują zarówno wiedzą, jak i ogromnym doświadczeniem, co potwierdzają dyplomy i certyfikaty. Podczas indywidualnych konsultacji z pacjentem profesjonalnie dobiorą odpowiedni zabieg, a także ustalą plan działania.

Zabiegi, jakie oferuje gabinet medycyny estetycznej Łódź, to przede wszystkim:

– redukcja zmarszczek,
– korekta blizn,
– mezoterapia igłowa,
– mezoterapia oczu (Light Eyes),
– mezoterapia osoczem bogatopłytkowym (wampirzy lifting),
– leczenie nadpotliwości okolic pach, dłoni, stóp,
– lifting wolumetryczny,
– odbudowa objętości i odmładzanie dłoni,
– modelowanie i powiększanie ust,
– peelingi medyczne.

Współczesna medycyna estetyczna to ogromne możliwości poprawiania wyglądu twarzy oraz ciała. Warto pamiętać, że korzystanie z zabiegów, które wspomagają naturalne mechanizmy regeneracyjne i rewitalizacyjne skóry, są doskonałą profilaktyką, nie tylko opóźniającą pojawienie się niedoskonałości, ale także poprawiającą wygląd skóry i wpływającą na dobre samopoczucie.

Klinika medycyny estetycznej Neo Beauty w Łodzi written by Redakacja Ortopedycznie.plśrednia ocen5/5 - 1oceny użytkowników

Leave a comment

Your email address will not be published.


*