Preparat na obrzęki, który działa całościowo – Aescin

Preparat na obrzęki, który działa całościowo – Aescin
[Głosów:1    Średnia:5/5]

Wśród preparatów o działaniu przeciwzapalnym warto zwrócić uwagę na te, które charakteryzują się całościowym, a nie tylko punktowym działaniem. To szczególnie ważne w kontekście powikłań związanych z różnego rodzaju przebytymi chorobami lub urazów poszczególnych układów. Dobrym przykładem jest Aescin, czyli preparat, który ma za zadanie redukować obrzęki, jak również działać przeciwzapalnie. Jego stosowanie wzmaga napięcie naczyń krwionośnych, co jednoczenie poprawia krążenie.

Na stany zapalne

Aescin redukuje stany zapalne już w zarodku i to właśnie dlatego zyskał przychylność lekarzy i klientów, którzy są w stanie opanować schorzenie jeszcze zanim się rozwinie. To bardzo ważne, by szybko reagować na tego typu stany zapalne, ponieważ mogą one przerodzić się w bardzo niebezpieczne dolegliwości, które będą brzemienne w skutkach. Aescin stosowany jest przez osoby w różnym wieku i posiada bardzo szerokie działanie. Lekarze chętnie polecają taki środek, ponieważ jest bezpieczny i nieinwazyjny.

Działanie

Działanie Aescinu skierowane jest głównie w stronę kończyn dolnych, dlatego będzie to doskonały środek dla osób zmagających się ze stanami zapalnymi nóg, obrzękami, jak również powikłaniami po urazach. Szybkie działanie przyniesie nie tylko natychmiastową ulgę, ale także zadba o to, by stan zapalny nie rozwinął się w przyszłości. W tym przypadku substancja czynna to alfa-escyna, która została wzbogacona m.in. o laktozę, skrobię ziemniaczaną, magnez, powidon, talk czy sterynian. Lek stosuje się zgodnie z zaleceniami, które zostały zawarte na ulotce i opakowaniu. Jeżeli mamy jakiekolwiek wątpliwości, co do działania leku czy zasadności jego stosowania, powinniśmy początkowo skonsultować jego przyjmowanie z lekarzem lub farmaceutą.

Aescin zmniejsza przepuszczalność ścian naczyń krwionośnych, co wpływa na ich napięcie, pobudzając krążenie. Jest to szczególnie ważne w kontekście wszelkich obrzęków lub podczas uczucia ścierpniętych nóg, które objawia się charakterystycznym mrowieniem. Dzięki Aescinowi można w bardzo łatwy sposób zapobiegać takim stanom, co jednoznacznie pozytywnie wpłynie na organizm. Preparat dodatkowo uszczelnia tzw. śródbłonek i poprawi krążenie żylno-limfatyczne, co ma na celu redukowanie ryzyka zakrzepów w żyłach. Aescin zaleca się podczas leczenia niewydolności żylnej, żylaków kończyn lub odbytu. Będzie także pomocny podczas zapaleń żył oraz profilaktyk przeciw powstawaniu krwiaków i obrzęków pooperacyjnych i pourazowych.

Preparat na obrzęki, który działa całościowo – Aescin written by Redakacja Ortopedycznie.plśrednia ocen5/5 - 1oceny użytkowników

Leave a comment

Your email address will not be published.


*