Prywatna opieka medyczna zamiast kolejek

[Głosów:1    Średnia:4/5]

Komu powierzyć swoje zdrowie? Specjalistom, na których wizytę nie trzeba czekać miesiącami?

Inwestowanie w wizyty różnych lekarzy prowadzących prywatne praktyki, może spustoszyć nasz budżet i stać się większym powodem do stresu niż odległe terminy w państwowej przychodni. Na szczęście jest na to rada-prywatne centrum medyczne, które oferuje pakiety do różnych specjalistów.

Czym wyróżnia się prywatne centrum medyczne?

Centrum medyczne oferuje atrakcyjne pakiety, wnosimy opłatę miesięczną, a z dostępu do badań (takich jak usg, rentgen, badanie kwi, moczu) oraz wizyt u różnych specjalistów, korzystamy bez limitu, stosownie do potrzeb. W ramach pakietu medycznego w prywatnym centrum przysługuje też wizyta domowa internisty, a także przyjazd karetki pogotowia. Karetki państwowych szpitali są w opłakanym stanie. Przyjazd do szpitala karetką w nagłym wypadku sprawia, że nasze zdrowie jest traktowane priorytetowo, nie ustawiamy się w kolejce pozostałych pacjentów, ale od razu trafiamy w ręce lekarza i na oddział. Centrum medyczne posiada także własny szpital, gdzie w ramach podstawowego pakietu, przysługuje nam opieka lekarska internisty, pediatry, chirurga. Można też wykupić pobyt w szpitalu.

Pakiety dla pacjentów o specjalnych potrzebach

Istnieją oferty skierowane do konkretnej grupy pacjentów, na przykład kobiet w ciąży, które nie chcą być narażone na stres porodu w przypadkowym szpitalu, gdzie lekarze mogą je traktować obcesowo, w zależności od tego, kto jest na dyżurze, a kobieta może trafić na zatłoczoną salę poporodową. W prywatnym centrum medycznym kobieta może zdecydować się na cesarskie cięcie na życzenie, w państwowym szpitalu taki zabieg wykonywany jest tylko ze szczególnych wskazań medycznych. Innym przykładem pakietu dla pacjentów o specjalnych potrzebach jest prywatna rehabilitacja, która przyspiesza proces powrotu do formy po wypadku, operacji.

Zaletą wykupienia pakietu w centrum medycznym jest wysoki standard opieki medycznej, szybkie terminy, bezstresowa komunikacja: można umawiać i odwoływać wizyty online, spotkać się z lekarzem na czacie, wysłać mu maila z prośbą o wystawienie skierowania na badanie, nie tracąc czasu na dojazdy. Można też skorzystać z konsultacji telefonicznej pediatry przez całą dobę.

Prywatna opieka medyczna zamiast kolejek written by Redakacja Ortopedycznie.plśrednia ocen4/5 - 1oceny użytkowników

Leave a comment

Your email address will not be published.


*