Sprawdź swoją krew nieinwazyjnie

badanie krwi fot. Pixabay.com
[Głosów:1    Średnia:5/5]

Zwykle pobieranie krwi kojarzy nam się ze strzykawką. Pewnie każdy z nas chociaż raz przez to przechodził. Okazuje się, że istnieją bezinwazyjne metody i to bez potrzeby kłucia i pobierania oraz wysyłania materiału do laboratorium.

Jak działa aparat diagnostyczny?

Przeczytaj też: http://www.manukazdrowie.pl/jak-bezinwazyjnie-kontrolowac-zawartosc-skladnikow-krwi/

Analizator krwi daje możliwość sprawdzenia poziomu glukozy, cholesterolu oraz kwasu moczowego. Urządzenie ma niewielkich rozmiarów nakłuwacz który pozwala pobrać materiał bezpośrednio z krwi włośniczkowej która jest badana za pomocą pasków testowych dołączonych do urządzenia. Dzięki temu możemy kontrolować swój stan zdrowia bez potrzeby częstych wizyt w przychodni.

Kto może stosować urządzenie?

Nie ma przeciwskazań do wykonywania szybkiego testu. Urządzenie jest niewielkie dzięki czemu możemy je zabrać ze sobą nawet na wakacje a szczególnie przydane osobom  chorującym na cukrzycę czy insulinoporność. Ułatwi też kontrolę poziomu cholesterolu co jest istotne w przypadku osób cierpiących np na miażdżycę. Zalety docenią tez zapewne osoby mające problemy z nerkami gdyż zbyt wysoki poziom kwasu moczowego może powodować gorączkę, bóle stawów, krwiomocz czy wymioty. Wybierając urządzenie powinniśmy  kierować się możliwością zapisu danych co ułatwi analizę oraz uprości codzienną kontrolę naszego stanu zdrowia.

Przeczytaj też: http://www.prohelvetia.pl/laserowe-obkurczanie-pochwy/

Sprawdź swoją krew nieinwazyjnie written by nataliastśrednia ocen5/5 - 1oceny użytkowników

Leave a comment

Your email address will not be published.


*